2011
szep.
18

Szinte meg sem izzadtak

zsivkovicsHárom góllal győzött hazai pályán az FTC-Rail Cargo Hungaria a székesfehérvári Alcoa FKC ellen a női kézilabda NB I aktuális fordulójában. A félidőben még nyolccal vezetett Elek Gábor együttese, de a két pont így sem forgott veszélyben.

FTC-Rail Cargo Hungaria - Alcoa FKC 30-27 (17-9) Az hazai csapat legeredményesebb játékosai: Tomori 5 gól, Szucsánszki 5, Zsivkovics 9. A meccs embere, Jelena Zsivkovics így nyilatkozott:  - Nem játszottam nagyon jól, sokkal jobban is mehetett volna. Úgy gondolom, hogy a kézilabda csapatjáték, szóval én nem tudnék gólt lőni, ha nem lennének a pályán a társaim. Az mérkőzés első félideje és a második játékrész első negyede rendben volt, de utána mindenki azt gondolta, hogy már nyertünk és nem tudtunk megfelelően koncentrálni, de végül azért mégis sikerült nyernünk.

Legközelebb, szeptember 28-án a Vácot fogadja a Fradi.
(forrás: ftckezilabda.hu), (fotó:nso.hu)