feb.
21

Döntőben a junior kosaras lányok

Írta: szerk

D cup 02b 117Döntőbe jutottak a kőbányai Zsíros Akadémia junior lánykosarasai az utánpótlás-bajnokságban a saját kategóriájukban. Ennyi a jó hír, a hátteret pedig Hajdu Péter jóvoltából tudjuk hírül adni olvasóinknak.

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége honlapján részletesen is olvasható a rövidhír, melyet Hajdu Péter, a Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia elnöke osztott meg az egyik közösségi portálon. E szerint a Piros-csoport hat csapata, a Csata, a Széchenyi KA, az MTK, a Sopron, a PEAC-Pécs és a Vasas már biztos döntősnek számított, ám a maradék két helyért még folyt a küzdelem.

A döntőbe jutásért a Zsíros Akadémia először ugyan 69-64-re kikapott a Szekszárdtól hazai pályán, ám utána idegenben 70-55-re nyert. A másik döntős a Kecskemét lett.

d team

A döntős darázslányok

A döntő négy napos lesz, március 5-én kezdődik, amelyet Budapesten, a Pasaréti úti Vasas-csarnokban rendeznek meg.