,,Visszaadni valamit a kerületnek"

,,Visszaadni valamit a kerületnek"

Tehetséges fiatalok széleskörű támogatását tűzte ki a tavaly novemberben elhunyt volt válogatott labdarúgókapus, Fülöp Márton emlékére létrejövő és az ő nevét viselő alapítvány. A Fülöp család kőbányai kötődésű, így az alapítvány helyi érdekeket is szolgál.

Mindent titkosítani akarnak

Mindent titkosítani akarnak

A kormány benyújtotta az Országgyűlésnek a 2017-es költségvetés megalapozásáról szóló törvényjavaslatot kedden, amely gyakorlatilag minden állami cég, minden adatát évtizedekre elzárná a nyilvánosság elől.

Görögnek születtem…

Görögnek születtem…

Budapesten, Beloianniszban és Budaörsön ünnepelték meg az 1821. március 25-ei görög szabadságharc és forradalom, a görög nemzeti ünnep 195. évfordulóját. Szerkesztőségünk a budaörsi megemlékezésen járt.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
Napi kiemelt
2012
nov.
30

A lappföldi Mikulás Budapesten

Írta: Szerk.

Megosztom

mikulas finn mtiJoulupukki, a finn Mikulás gyerekeknek ajándékokat ad, miután Lappföldről megérkezett a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre 2012. november 30-án.

 


(MTI Fotó: Kovács Tamás)

evnaturafotosa

rio banner665

Kőbánya

,,Visszaadni valamit a kerületnek"

,,Visszaadni valamit a kerületnek"

2016.05.04. | Szerk.

Tehetséges fiatalok széleskörű támogatását tűzte ki a tavaly novemberben elhunyt volt válogatott labdarúgókapus, Fülöp Márton emlékére létrejövő és az ő nevét viselő alapítvány. A Fülöp család kőbányai kötődésű, így az...

Művelődés

Képzőművészeti pályázat diákoknak

Képzőművészeti pályázat diákoknak

2016.05.03. | szerk

A korábbi évekhez hasonlóan a Budapest-Kőbányai Evangélikus Egyházközség és a Kápolna Színpad Alapítvány képzőművészeti pályázatot ír ki diákoknak, több korcsoportban és témamegjelöléssel.

Budapest

A Várban várná a választásokat

A Várban várná a választásokat

2016.05.04. | Szerk.

Közvélemény-kutatási adatokkal érvel a Budavári Palota felújítása mellett a kulturális államtitkár. A miniszterelnök a tervek szerint a 2018-as országgyűlési választások előtt költözhet át a Karmelita-kolostorba.

Magyarország

Mindent titkosítani akarnak

Mindent titkosítani akarnak

2016.05.04. | Oszvald György

A kormány benyújtotta az Országgyűlésnek a 2017-es költségvetés megalapozásáról szóló törvényjavaslatot kedden, amely gyakorlatilag minden állami cég, minden adatát évtizedekre elzárná a nyilvánosság elől.

Suli

Brutális beavatkozás előtt

Brutális beavatkozás előtt

2016.04.29. | Szerk.

A kormány brutális beavatkozásától tart a közoktatásban a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete (PDSZ).

Sport

Csendes budapesti UEFA-tanácskozás

Csendes budapesti UEFA-tanácskozás

2016.05.04. | Szerk.

Kedden kora délután befejeződött az UEFA 40. kongresszusa Budapesten, amelyet a kőbányai Hungexpo területén rendeztek.

10ker-AD-700x100